Multipower %100 Pure Whey Protein – İnceleme

Multipower Almanya’nın ve Avrupa’nın en ünlü ve en eski supplement üreticilerinden. Yaklaşık 40 yıla yakındır sektörde olan Multipower, Avrupa’nın en büyük supplement üreticisidir. Genelde ürünleri saf veya safa yakın olarak yüksek hammadde kalitesiyle üretir. Fiyatları tüm dünyada yüksek olması sebebiyle de Amerika’da çok fazla tercih edilmez(Amerikan ürünleri kendi ülkelerinde çok ucuza satmaktadır) O nedenle büyük yabancı sitelerin sıralamalarında Multipower’ı göremeyebilirsiniz. Sporcular tarafından genellikle yavan gibi gözükse de Weider’le aynı ham madeyi kullanmaktadır. Fiyatları o nedenle diğer ürünlere göre bir miktar yüksektir. Multipower %100 Whey Protein Bakalım bunu hakediyor mu?

Multipower %100 Whey Protein Ürün İncelemesi

1 Porsiyon 30 gram olan üründe ;

 • 24 Gram protein
 • 1,4 Gram Karbonhidrat
 • 1 Gram Şeker
 •  1.3 Gram Yağ
 • 38 mg Sodyum

Bulunuyor. Porsiyon toplam 120 kalori. Değerlere göz attığımız zaman çok iyi denilebilecek değerler görüyoruz. Ayrıca inceldiğimiz ürünler arasında sodyum(tuz) oranı en düşük protein. Bu bile kalite farkını ortaya koyuyor aslında. Ürünün saf içeriği ve şişirilmemiş olması Multipower firmasının genel özelliklerinden. Ambalajında dahi yanıltıcı veya tabiri caizse gaza getirici hiç bir ibare bulunmuyor, bu da Alman firmalarının genel özelliklerinden.

0001341_multipower-100-whey-protein-2000-gr (1)

Tat ve Kullanım

Multipower %100 Whey Protein sütle çok güzel karışsa da suyla biraz zor karıştığını söylemeliyim. Firma, bunun nedeninin ” kolay karışması için ekstra yapay madde kullanılmadığı için” olduğunu  söylüyor ki bence mantıklı. Tadı güzel baymıyor hafif bir tadı var. Kahve-karamel aromasının enfes olduğunu söylemeliyim. Ayrıca meyve aromaları seviyorsanız da muz-mango tercih etmenizi öneririm.

Fiyat / Performans

Multipower %100 Whey Protein diğer whey protein tozlarından bir mikar pahalı evet ama sağlıklı kaliteli ve doğal içerikli bir ürün kullanmak istiyorsanız Multipower %100 Whey Protein kesinlikle doğru seçim. Gerçek Alman kalitesi fiyatını hakediyor.

Sonuç

Hem yeni başlayanlar hem profesyoneller için uygun bir protein olduğu kanaatindeyim. Bu arada Multipower ürünlerinin helal sertifikası mevcut. Yüksek ham madde kalitesiyle üretilmiş saf bir protein tozu arıyorsanız güvenle kullanabilirsiniz.

Forumlardaki Yorumlar

Bildiğimiz gibi pek çoğumuz supplement almadan önce internette forumlardaki konuları araştırma gereği duyuyoruz. Haliyle forumlarda pek fazla vakit geçirmek durumunda kalıyoruz. Biz de o nedenle tüm forumlardaki ürün yorumlarını derleyip size ulaştırmak istedik. Bu sayede zaman kaybetmeden ürün hakkında gerçek kişilerin yorumlarını okumuş olacaksınız

 • Ben multipower kullanmaya başladım memnunum gittiğim spor salonunda da %90 lık kesim multipower kullanıyo herkes memnun
 • Ben 1,5 ay gibi bir süre kullandım gayet memnun kaldım sonra weider kullandım şimdi optimum kullanıyorum büyük ihtimalle bundan sonra tekrar multipower döncem.
 • Multipower weider ile aynı teknolojiyi kullanıyor fiyatının bu kadar makul olması ise yunanistan ile türkiye arasındaki fark gümrük vs
 • Denemenizi tavsiye ederim
 • Çileklisini birkaç kez deneme fırsatm oldu suyla tadını begenmedim.
 • Alman firmaları kaliteli ürün yapar mulipower,all star gibi bende çok tükettim ve sorun yok.

[wp-review id=”2558″]

Yorumları Göster (5)