Göbeğinizden Hemen Kurtulun!

Göbeğimi Hızlıca Nasıl Eritim?

İddialı bir soru değil mi ?
Baştan söyleyeyim, yazıyı okuyunca göbeğiniz erimeyecek.
Hadi itiraf edin o koca göbeğinizden çok çektiniz, kaç kez alay konusu oldunuz kim bilir, hangi ortamlarda göbeğinizi içinize çekip, patlamaya hazır balon gibi gezdiniz ?
Halbuki bira/midye yapıyorken hiç de bunlar aklınıza gelmezdi ve ya Triple Whopper Menü söylerken utanmadınız, itiraf edin.
Arkadaşlar koca bir göbeğe sahip olmak demek, mideyi büyüttüğünüz, ve yumuşak olmayan yerleşmiş yağ tabakalarını vücudunuza kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Bundan kurtulmak için yapmanız gerekenler var. Öncelikle kaç kilo olursanız olun, beslenme şekliniz ne olursa olsun, önce öğünlerinizde doymamayı ilke edinin, ne demek istiyorum; bir şeyler yemeniz ve ya atıştırmanızın gayesi aç kalmamak olmalıdır, aç kalmak ile doymamak aynı şeyler değildir, lütfen bu noktayı iyi idrak edin.
Ve o büyüyen midenizin şu anki stok raporlarını açıklıyorum;
%90 gıda %10 su ile dolu.. sonuç=doyum, aşırı yüklenme, büyüyen göbek ve şikayetler..
Olması gereken nedir;
%33 gıda %33 su %34 hava.. arkadaşlar bu orantı konu ile alakalı araştırmaların sonuç kısmıdır.
Bu şekilde bir mide yönetimi ile göbeğinizi 1/3 oranda çok kısa bir sürede küçültebilirsiniz..
Suyu midenizde aynı seviyede tuttuğunuz için metabolizma sürekli olarak verimli çalışacak ve kalori harcamanız birim zamanda hızlanacaktır.
Bununla birlikte her sabah veya her akşam iş/okul sonrası yapacağınız 1 saatlik cardio(koşu ve bisiklet olabilir) çalışması ( kalp ritminiz 80-120 arasında olmalıdır ) zaten mideden stok desteği alamayan yağ kütlelerinizin parçalanmaya başlamasına sebep olacaktır. Bu çalışmalarınıza haftada 3 gün yapacağınız sıkı mekik çalışmalarını adapte ettiğiniz surette belki bir biscolata erkeği olamayacaksınız ama, kız arkadaşınız veya çevrenizdekiler sizinle dalga geçemeyecektir.
Yukarıda ki programın titizlik ile vücuda uygulandığını, kararlılık ile azime dönüştüğünü düşündüğümüzde 180 boya 85 kiloya sahip bir arkadaşın 45 gün içinde göbeğinden kurtulduğunu 5,5 kilo da verdiğini rahatlıkla burada yazabiliyoruz..tabi vücut kitle endeksine göre rakamlarda değişiklikler olabiliyor.
Bunların yanı sıra sabah kalkar kalkmaz ve gece yatmadan hemen önce 1 büyük bardak su içmeyi de alışkanlık haline getirin. Gün içinde yanınızda 1,5 litrelik pet su şiselerinden bulundurun ve her gün en az 2 litre su için. Buna alıştıktan sonra vücudunuzdaki farkı bariz şekilde göreceksiniz. Gün içerisinde asansör yerine merdiven de kullanmanız sizin ekstra yararınıza olacaktır.
Ve tüketeceğiniz bir besinin kalori miktarını lütfen kontrol edin hatta bunu alışkanlık haline getirin.
Asla unutmayın ki bu 45 günlük bir olay değildir, bu yazıyı okuyor iseniz o göbeğinizi eritmek için haklı sebepleriniz var demektir, bu sebeplere sahip bir erkek o fit görünümünü ne Whopper menüye ne de şişman bira şişelerine değişir. Değişmeyin abi !
Hayat göbeği olamayana güzel 🙂
Yorumları Göster (20)