SCI-MX Xplode Rippedcore Pre-Workout Yorumlar

SCI-MX Xplode Rippedcore Pre-Workout 450 Gr inceleme ve kullanıcı yorumlarıyla tekrar buradayız. İngiltere’nin en çok satan markası olan SCI-MX markasının Xplode Rippedcore isimli Pre-Workout ürününü inceleyeceğim.

SCI-MX Xplode Rippedcore İnceleme

Xplode Rippedcore, bildiğimiz pre-workout ürünlerinden biraz farklı. Neden derseniz içeriğinde pump ve performans amaçlı amino asitler bulunurken, aynı zamanda termojenik etkiye sahip pek çok çeşit de bitki özleri içeriyor. Termojenik bir pre-workout denilebilir. Bu açıdan baktığımız zaman alanında tek olan bir ürün diyebilirim. Beta-alanin içeren yüksek yoğunluklu amino asit profili pre-workout etkisini şüphesiz sağlıyor.

Bunlar ürünün genel incelemesinden çıkan yorumlardı, şimdi size kendi kullanıcı yorumumu yapacağım. Öncelikle bugüne kadar hemen hemen tüm pre-workout ürünlerini denedim veya kullandım. Özellikle yüksek etki sunmasıyla ön plana çıkan ürünlerde kullandıktan sonra rahatsızlık yaşayan olabiliyordu(çarpıntı, ateş basması, etkisi geçtikten sonra vücudu yorgun bırakma vs) Yani tabiri caizse evet iyi bir pump ve etki veriyorlardı ama açıkçası çok da sağlıklı etkiler sunmuyorlardı… Fakat SCI-MX Xplode Rippedcore adeta temiz bir güç veriyor, bunu kullandığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Hani kullanınca uçma/kaçma gibi aşırı bir şey hissetmiyorsunuz ama antrenmanı gayet sıkı ve yoğun geçirdiğinizi farkediyorsunuz. Ayrıca antrenmanın başından sonuna kadar sizi yüksek tutuyor, antrenman bitiminde de sizi diğer pre-workout ürünler gibi düşürmüyor. Zaten olması gereken de bu. O yüzden SCI-MX Xplode Rippedcore benim favorim oldu. Tat olarak da iğrenç ve acı pre-workout’lara göre çok ama çok daha güzel bir portakal aroması mevcut. Zaten SCI-MX’in her ürününde aromalar gerçekten çok iyi. Ayrıca ürünü bir kaç müsabık(yarışmacı) sporcuya denettim, kendi yorumlarımı söylememe rağmen onlar da bana aynı yorumları yaptılar. Hatta Amerika’da yaşamış türlü türlü pre-workout ürünler kullanmış arkadaşım bile çok beğendi.

Kısacası rahatsız etmeyen, sağlıklı, iyi etki veren, tadı da iyi olan etkili bir pre-workout arayanlar için SCI-MX Xplode Rippedcore biçilmiş kaftan diyebilirim.

yorum Yap