En İyi 5 Yağ Yakıcı

En İyi Yağ Yakıcılar

Yağ yakıcı ürünler şüphesiz tüm vücut geliştirme ve fitness sporcularının ilgisini çeken besin desteklerinin başında gelir. Yağ yakıcılar hakkında genel bir bilgilendirme yapmak gerekirse, supplement yani besin desteği olarak satılan yağ yakıcı ürünlerin hiç biri “zayıflama hapı” , “altın çilek” vb aslı astarı olmayan sağlığı riske edebilecek ürünlerle asla karıştırılmamalıdır. Supplement olarak satılan yağ yakıcı ürünler l-carnitine, kırmızı biber özü, yeşil çay ekstratı, kafein, omega 6 vb gibi doğal maddelerden imal edilen karışım ürünleridir. Yani ilaç, steroid, doping gibi sınıflara asla girmez. Yağ yakıcı besin destekleri sporla birlikte kullanılır ve sadece verimi arttırır, yani tek başına kullanayım oturduğum yerden yağ yakayım diye düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz. Bu bilgilendirmeden sonra en iyi 5 yağ yakıcı ürünlerini incelemeye başlıyoruz. Bu listedeki 5 ürün de piyasada satılan en iyi yağ yakıcı ürünler diyebiliriz. Listedeki bazı ürünler en iyi termojenik ürünlerden bazıları da en iyi l-carnitine‘lerden oluşturulmuştur.

Konuya yabancıysanız öncelikle bu yazıyı okuyun L-Carnitine(Karnitin) Nedir, Ne İşe Yarar?

En İyi 5 Yağ Yakıcı

5-)Weider L-Carnitine Liquid 3000 Mg

Fitness sektörünün bilinen en prestijli markası olan Weider’ın her tüpünde 3000 mg Carnipure patentli karnitin içeriği olan yağ yakıcı ürünüdür. Bazı kullanıcılar en iyi yağ yakıcı ürünü ve markayı kullanmak ister, bu amaçla düşünürsek Weider bu sektörün Mercedes’i gibidir. Hem yüksek miktarda hem de saf karnitin kullanmak isteyenler için en iyi ama en pahalı tercihtir.


4-) Multipower L-Carnitine 1800 Mg 20 Tüp


multipower-lcarnitine-liquid-antreman-net-35222342L-Carnitine
ürünlerinin en çok tercih edilen ürünlerinden olmasıyla bilinen Multipower L-Carnitine 1800 Mg , kullanıcıları tarafından oldukça güvenli ve etkili olarak bilinmektedir. İçeriği kompleks değil saftır, yani sadece saf carnipure ham maddeli 1. sınıf karnitinden oluşur. Her kullanıcı kompleks ürün kullanmak istemez, eğer sizin de amacınız saf karnitin ürünü kullanmaksa, Multipower L-Carnitine 1800 Mg‘ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 20 tüpten oluşan ve her tüpü 1800 Mg karnitin içeren bir üründür. Carnipure’ün en kaliteli hali kullanılmıştır. İster yeni başlayan olur isterseniz de üst düzey sporcu olun Multipower L-Carnitine‘i güvenle kullanabilirsiniz.


3-) Grenade Thermo Detonator 100 Kapsül

Grenade-Thermo-Detonator-8823612310004351182Grenade Thermo, kapsül formda termojenik bir üründür. İngiliz malı olup gerek tasarımı gerek tarzıyla özel ve seçkin bir üründür. El bombası şeklinde harika bir tasarıma sahiptir. Definasyon döneminde yağ yakımı için sporcular tarafından oldukça kullanılır. Ülkemizde el bombası adıyla bilinir, dünyada ise pek çok ödüle sahip olan bir üründür. Grenade Thermo Detonator, bitki özlerinden imal edilen kompleks bir üründür, 1 kutusundan 50 porsiyon çıkar ve bu açıdan avantajlıdır. Grenade markasını bu seviyeye taşıyan ürün Thermo Detonator ürünüdür. Kaliteli bir seçim yapmak isteyen sporcular rahatlıkla tercih edebilir. 2 kapsül 225 Mg. Kafein içerdiği için kafein hassasiyeti olan kişilere ve yeni başlayan kişilere önerilmez.


2-) Nutrend Carnitine 3000 Shot

Avrupa’nın köklü supplement üreticilerinden olan Nutrend‘in son teknolojiyle ürettiğini karnitin ürünüdür. Nutrend Carnitine Shot 3000 Shot ürünü, her kutuda 20 adet tüp içerir. Her tüp 3000 Mg. Carnipure patentli karnitin içermektedir. Nutrend Carnitine Shot, 3000 Mg. karnitin içermesinin yanı sıra kafein, yeşil çay özü, krom ve vitamin desteği de içerir. Bu sayede termojenik etki de oluşturur. Antrenmanlarınızda size daha iyi ter attırır ve daha verimli idman çıkartmanıza yardımcı olur.


1-) Nutrever L-Carnitine 3000 Liquid

Carnipure patentli karnitin ham maddesiyle en önemli takdirimizi alan Nutrever L-Carnitine, alternatif ithal markalı ürünlere göre uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Ayrıca içeriğindeki yeşil çay özü, kafein, taurin ve krom da kilo verme süreçlerine ve spor verimliliğine destek olan içerikler.

Yorumları Göster (4)